"Конкурси, олімпіади" Печать
Добавил(а) Administrator   
06.04.11 15:45

2015-2016 навчальний рік


І етап Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності серед учнів училища з професії «Лицювальник-плиточник»:

І місце Жайворон Микола;

ІІ місце Малнацький Віталій;

ІІІ місце Новіцький Максим.

 

У ІІ етапі (обласний) Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник» Жайворон Микола І місце, Малнацький Віталій ІІІ місце.

У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник» Жайворон Микола нагороджений дипломом.


Олімпіади

Інформаційні технології:

І місце Слободенюк Руслан;

ІІ місце Молочковський Богдан;

ІІІ місце Малнацький Віталій.

Охорона праці:

І місце Савитський Костянтин;

ІІ місце Борисенко Анастасія;

ІІІ місце Воробей Ярослав.

 

На обласному рівні ІІІ місце Савитський Костянтин.

Електротехніка:

І місце Антоненко Ігор;

ІІ місце Молочковський Богдан;

ІІІ місце Савитський Костянтин.

Захист Вітчизни:

І місце Шибецький Максим;

ІІ місце Сидорчук Олександр;

 

ІІІ місце Близнюк Денис, Гелмеці Ярослав.

 

2014-2015 навчальний рік

Конкурси професійної майстерності

І етап Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності серед учнів училища з професії «Штукатур»:

І  місце Гаврилюк Андрій;

ІІ місце Савенко Андрій;

ІІІ місце Баранчук Сергій.

У ІІ етапі (обласний) Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Штукатур» Гаврилюк Андрій посів ІV місце.


Конкурс професійної  майстерності серед учнів училища з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»:

І  місце Цикал Василь;

ІІ місце Коваль Володимир;

ІІІ місце Литвинчук Володимир.

Олімпіади

Основи енергоефективності:

І місце Кулик Максим;

ІІ місце Крилов Артем;

ІІІ місце Савенко Андрій.

На обласному рівні VІІ місце Кулик Максим.

 

Інформаційні технології:

І  місце Савитський Костянтин;

ІІ місце Рудик Анастасія;

ІІІ місце Кулик Максим.

На обласному рівні ІІІ місце Савитський Костянтин.

 

Захист Вітчизни:

І  місце Кулик Максим;

ІІ місце Крилов Артем;

ІІІ місце Трокоз Іван.

На обласному рівні VІІ місце Кулик Максим.

 

Охорона праці:

І  місце Савитський Костянтин;

ІІ місце Кулик Максим;

ІІІ місце Рудик Анастасія.

 

Українське ділове мовлення:

І  місце Гладун Дмитро;

ІІ місце Цикал Василь;

ІІІ місце Колесник Богдан.

 

Будівельне креслення:

І  місце Воробей Ярослав;

ІІ місце Близнюк Денис;

ІІІ місце Савитський Костянтин.

 

2013-2014 навчальний рік

 

Конкурси

Конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник»:

І місце Капустинський Олександр Миколайович.

ІІ місце Вітюк Андрій Павлович.

ІІІ місце Стрелець Галина Миколаївна.

Капустинський Олександр Миколайович виборов на обласному рівні І місце та на Всеукраїнському рівні V місце.

 

 

У конкурсі профмайстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник» від компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)" «Сходинки до майстерності» Капустинський Олександр Миколайович посів ІІ місце.


 

Конкурс професійної майстерності серед учнів училища з професії «Маляр»:

І місце Крапівін Юрій.

ІІ місце Прокоп’єва Олександра.

ІІІ місце Кулик Максим.

На обласному рівні ІІ місце Крапівін Юрій.

 

Обласні конкурси

За колективний творчий проект «Впровадження та реалізація інноваційних технологій у навчальному закладі» нагороджений дипломом за ІІІ місце (директор Муравицький А.О.) у І етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері ПТО у 2013 році.

В обласному конкурсі «Методист року» у 2013 році за активну участь оголошено подяку методисту Гайдай О.Ф.

 

Училищні олімпіади

Основи галузевої економіки і підприємництва

І місце Гуринчук Олександр.

ІІ місце Козенюк Віктор.

ІІІ місце Савенко Андрій.

На обласному рівні XI місце Козенюк Віктор.

Охорона праці

І місце Кулик Максим.

ІІ місце Федоровський Денис.

ІІІ місце Корзун Сергій.

На обласному рівні V місце Кулик Максим.

Інформаційні технології

І  місце Горбунов Олександр.

ІІ місце Кравцов Родіон.

ІІІ місце Крилов Артем.

Фізична культура і спорт

І  місце Іргел Андрій.

ІІ місце Расенчук Святослав.

ІІІ місце Трокоз Іван, Осьмук Андрій.

Захист Вітчизни

І  місце Савенко Максим.

ІІ місце Білека Артем.

ІІІ місце Українець Руслан.

2012-2013 навчальний рік

Конкурси

Конкурс професійної  майстерності серед учнів училища з професії «Столяр будівельний»:

І  місце Тимощук Дмитро;

ІІ місце Коломильцев Володимер, Шнайдер Ігор;

ІІІ місце Суйковський Кирило.

Конкурс професійної  майстерності серед учнів училища з професії «Монтажник систем утеплення будівель»:

І  місце Канівець Дмитро;

ІІ місце Скидан Сергій;

ІІІ місце Павлов Дмитро.

Обласні конкурси

В І (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів професійно-технічних навчальних закладів у 2012 році колектив училища та директор А.О. Муравицького нагороджений дипломом за ІІ місце.

В обласному конкурсі на кращий мультимедійний матеріал навчального призначення серед педагогічних працівників ПТНЗ у 2013 році викладачі училища перемогли у номінаціях:

«Мультимедійні матеріали з предметів загально-професійної підготовки» ІІ місце - мультимедійний матеріал до теми уроку «Державні стандарти на складання та оформлення креслень» з предмета «Будівельне креслення» - викладача Скурковської І.В.;

в номінації «Мультимедійні матеріали  з предметів  професійно-теоретичної підготовки» ІІ місце - мультимедійний матеріал до теми уроку «Мережні системи та сервіси» з предмета «Інформаційні технології» - викладача Кравчук Г.О.

Училищні олімпіади

Інформаційні технології

І  місце Суйковський Кирило;

ІІ місце Коломильцев Володимир;

ІІІ місце Поліщук Віктор.

На обласному рівні І місце Суйковський Кирило.

 

Охорона праці

І  місце Тимченко Сергій;

ІІ місце Прокоп’єва Олександра;

ІІІ місце Суйковський Кирило.

На обласному рівні VІІ місце Тимченко Сергій.

Фізична культура і спорт

І  місце Расенчук Святослав;

ІІ місце Суйковський Кирило;

ІІІ місце Ковальчук Анатолій, Пращур Василь.

Будівельне креслення

І  місце Расенчук Святослав;

ІІ місце Крапівний Павло;

ІІІ місце Суйковський Кирило.

Захист Вітчизни

І  місце Іргел Андрій;

ІІ місце Дерека Юрій;

ІІІ місце Гуринчук Олександр.

2011-2012 навчальний рік

Конкурси

Конкурс професійної майстерності серед учнів училища з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»:
І місце Муравицький Павло, Лемех Микола;
ІІ місце Черненко Василь;
ІІІ місце Фаренюк Андрій
На обласному рівні І місце Муравицький Павло та учасник Всеукраїнського рівня.
Обласні конкурси

В обласному конкурсі на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в ПТНЗ у 2011р. колектив училища переміг у номінації «Впровадження у навчальний процес перспективного досвіду, нових педагогічних та виробничих технологій».
Колектив та директор Муравицький А.О. нагороджений дипломом за ІІ місце в І (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу веб – сайтів професійно-технічних навчальних закладів у 2012 році.
Творчий колектив училища (Гурчина О.Ф., Лозовик О.М., Скупковська І.В., Охрімчук Ю.В., Романюк Г.В., Ткачук В.П.) нагороджений за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського огляд-конкурсу «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України» за роботу «Енциклопедія робітничих професій».
Училищні олімпіади

Основи галузевої економіки і підприємництва
І місце Кравчук Андрій.
ІІ місце Демиденко Іван.
ІІІ місце Гладиш Анастасія.
Охорона праці
І місце Нестерчук Іван.
ІІ місце Косова Ілона.
ІІІ місце Шнайдер Ігор.
На обласному рівні V місце Косова Ілона.
Основи правових знань
І місце Пращур Василь.
ІІ місце Чайківський Микола.
ІІІ місце Адамович Олег.
Інформаційні технології
І  місце Меленчук Олексій.
ІІ місце Пращур Василь.
ІІІ місце Лисюк Віталій.

 

 

 

Последнее обновление 30.06.16 07:52