Главная Новини
Новини


06.10.16р.- обласна методична секція. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
10.10.16 15:48

06 жовтня 2016р. на базі ДНЗ "Житомирське ВПУБД" відбулася методична секція голів комісій класних керівників та вихователів ПТНЗ області. На тему:"Виховання активного громадянина, на основі визнання моральних цінностей та прав людини через інноваційні технології та ІКТ." В рамках заходу класні керівники області ділилися досвідом по вихованню громадянина. Класними керівниками ДНЗ "Житомирське ВПУБД" на високому рівні презентовано виховні заходи: -

- Круглий стіл «Суд над байдужістю»,

кл. керівники Кононенко Г.С., Артемчук О.Ф.;

- Вікторина «Моя професія»,

кл. керівник Лозовик О.М.;

- Конкурс «Козацькому роду, нема переводу»

кл. керівник Василенко О.А.

 

Последнее обновление 10.10.16 15:49
Читать полностью
 
28.09.2016р. - "Алло, ми шукаємо таланти". PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
07.10.16 10:45

28 вересня 2016р. в актовому залі училища відбувся відбірковий конкурс: "Алло, ми шукаємо таланти". Вперше, цей захід був присвячений Дню Вчителя. Учні І та ІІ курсу, гідно представили творчі номери та привітання для викладачів. Захід був наповнений творчою енергією та позитивним настроєм. І місце в конкурсі посіли учні гр.№ 2, які представили на розсуд журі чудові гумористичні номери – привітання.

 

Читать полностью
 
27.09.16р. - Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
29.09.16 13:24

27 вересня 2016 року на базі ДНЗ "Житомирське ВПУБД" було проведенно обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з компетенцій «Сухе будівництво та штукатурні роботи» та "Облицювальні роботи". Конкурс проводився з метою  професійної орієнтації молоді, виявлення кращих представників з компетенцій «Сухе будівництво та штукатурні роботи» та "Облицювальні роботи" серед учнівської молоді віком від 18 до 22 років для формування команди від області для участі у всеукраїнському етапі Конкурсу.

У конкурсі взяли участь пять учасників у компетенції "Сухе будівництво та штукатурні роботи" та чотири учасники у компетенції "Облицювальні роботи" з ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну», Бердичівський професійний будівельний ліцей, ПТУ №5 м. Житомира, ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище».

Програма конкурсу передбачала:

- виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки;

- виконання практичного завдання.

Завдання кожного туру учасники виконували одночасно. Для виконання робіт практичного туру учасники отримали конкурсне завдання та були забезпечені робочим місцем.  Матеріали для проведення практичного туру конкурсу забезпечили соціальні партнери ДНЗ "Житомирське ВПУБД"  компанії-виробники SINIAT,  УРСА ПІІ та  Хенкель Баутехнік (Україна).

Спостереження та оцінювання виконання завдань здійснювали члени журі:

Богудінову Олександру Володимировичу, директору ПП «ДОН»;

Гайдайчук Галина Петрівна, викладач ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище»;

Лозовик Оксана Михайлівна, викладач  ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

Чернюк Ірина  Василівна, викладач Бердичівського професійного будівельного ліцею.

За результатами конкурсу та на підставі рішення журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з компетенцій:

- «Сухе будівництво та штукатурні роботи»:

1 місце - Слободенюк Руслан, учень ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

2 місце - Малнацький Віталій, учень ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

3 місце - Войтюк Володимир Володимирович, Бердичівський професійний будівельний ліцей.

 

-"Облицювальні роботи":

1 місце - Жайворон Микола, учень ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

2 місце - Федоренко Григорій, учень ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

3 місце - Микитчук Артем, учень  Професійно-технічного училища №5 м. Житомира.

 

Переможці будуть представляти Житомирську область на Всеукраїнському рівні

 

Последнее обновление 03.10.16 10:03
Читать полностью
 
27.09.16р. - обласна методична секція педагогічних працівників будівельної галузі. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
29.09.16 13:19

27 вересня 2016 року на базі ДНЗ "Житомирське ВПУБД" була проведена обласна методична секція педагогічних працівників будівельних професій. Темою роботи пеагогічного колективу була: "Використання методики розвитку критичного мислення при формуванні ключових і предметних компетентностей учнів  на уроках ПТП та ППП". В рамках обговорення даного питання педагогічні працівники поділидлися своїми знаннчми з таких питань: "Поняття "критичне мислення" в сучасній педагогіці" (БПБЛ, ДНЗ "ОПЛ"); "Властивості критичного мислення" (ГВПУНТ); "Склад критичного мислення" (ДНЗ "НВВПТУ"); "Стадії та умови критичного мислення" (ДПТНЗ "РПЛ") та "Методика розвитку критичного мислення" (БПЛ).  Практичний психолог Матвієнко А.Л. та  соціальний педагог Степанчук І.В. в рамках секції провели заняття з елементами тренінгу на тему: "Психологічне здоровя педагогічного працівника", на якому розповіли про методики визначення груп мязів, які відповідають за зняття напруження, а також показали як це можна зробити в робочий час виділяючи 5-10 хв.

Гостями секції були представник компанії SINIAT та УРСА ПІІ. Керівник навчального центру компанії SINIAT Солоненко О., розповів про асортимент продукції компанії та основні її  переваги , а також про можливості подальшої співпраці з навчальними закладами.  В свою чергу Сулацков О., технічний консультант компанії УРСА ПІІ поділився знаннями  та представив звукоізоляційні матеріали, які використовуються в звукоізоляції гіпсокартонних систем.

Присутніх педагогічних працівників запросили відвідати майстер-класи, які приготували технічні консультанти компаній.

 

Последнее обновление 29.09.16 14:55
Читать полностью
 
27.09.16р. - майстер-класи. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
29.09.16 13:09

27 вересня 2016 р. на базі навчального закладу представниками (технічними консультантами) компанії SINIAT та УРСА ПІІ було проведено майстер-класи:«Гіпсокартонні системи» Рижак Л. (SINIAT); «Звукоізоляція стін» Сулацков О. (УРСА ПІІ); «Сухі суміші» Константинов В. (SINIAT).

Майстер-класи були проведені для викладачів та майстрів в/н будівельних професійно-технічних закладів області, а також учням ДНЗ "Житомирське ВПУБД". Присутнім на майстер-класах були вручені сертифікати.

 

Последнее обновление 30.09.16 08:38
Читать полностью
 
01.09.16 - ДЗВОНИК ПЕРШИЙ - ВЕРЕСНЕВИЙ! PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
06.09.16 09:00

01 вереcня 2016 року в училищі відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню знань "ДЗВОНИК ПЕРШИЙ - ВЕРЕСНЕВИЙ!" та Перший урок 2016 - 2017 навчального року "УКРАЇНА  ВІД ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДО СЬОГОДНІ", метою якого було сформувати в учнів розуміння величності України, її патріотичному розвитку та національній гідності.

 

Последнее обновление 06.09.16 09:08
Читать полностью
 
18.05.16р. - Обласний конкурс з професії "Лицювальник-плиточник" PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
19.05.16 19:59

18 травня 2016 року на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну» (директор Муравицький О.А.) проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник», в якому взяли участь сім учасників з ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну», Бердичівський професійний будівельний ліцей, ПТУ №5 м. Житомира, ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище», ДНЗ «Олевський професійний ліцей», Баранівський професійний ліцей.

Конкурс проводився у 2 тури: теоретичний і практичний.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія лицювальника плиточника», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Будівельне креслення» за допомогою тестових завдань на ПК.

Практичний тур передбачав виготовлення облицювання поверхні підлоги площею 2 м2 керамічною плиткою (20х30)

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі:

Богудінову Олександру Володимировичу, директору ПП «ДОН»;

Леху Вячеславу Анатолійовичу, майстру виробничого навчання ДПТНЗ «Житомирський навчальний центр №4»

Палію Віталію Петровичу, завідувачу навчально-виробничої практики Будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету;

Шкуропату Василю Івановичу, директору ДП «Євробуд».

За результатами конкурсу та на підставі рішення журі II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник»:

І   місце –  Жайворон Микола,   учень  ДНЗ   «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

II місце – Жмур Максим, учень ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище»;

III місце – Малнацький Віталій, учень  ДНЗ   «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну».

Переможець  буде представляти Житомирську область під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник», який відбудеться на базі ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона».

 

Последнее обновление 06.09.16 09:04
Читать полностью
 
12.05.16р. - День "Цивільного захисту" PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
19.05.16 19:58

12 травня 2016 року в училищі було проведено комплексне об’єктове тренування.  У навчальних групах викладачем предмета «Захист Вітчизни» - Рудиком С.О. було проведено лекції на тему «Дії з питань ЦЗ щодо ліквідації пожежі та по усуненню терористичного акту».

Під час  об’єктового тренування було виконано комплекс заходів щодо організації і проведення практичних робіт  по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.  Велику увагу приділили евакуації учнів та працівників училища.

Евакуація була проведена організовано і швидко, учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

 

Последнее обновление 19.05.16 20:16
Читать полностью
 
31.03.16р. - обласна методична секція викладачів суспільних дисциплін PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
01.04.16 14:22

31 березня 2016 р. на базі училища у формі методичного діалогу проведено засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін на тему: «Особистісно-розвивальні педагогічні технології у викладанні предметів історія, правознавство та основи правових знань», в якому взяли участь 18 представники з 22 навчальних закладів.

Презентував училище його директор Муравицький Олександр Анатолійович. Окрім цього, присутні були ознайомлені з навчально-матеріальною базою училища, матеріалами соціальних партнерів училища, провідних будівельних компаній України.

Під час засідання були розглянуті та обговорені питання відповідно до плану роботи.

Учасники секції відвідали урок з предмету «Історія України» на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР)» (викладач Артемчук О.Ф.). Учасники обласної методичної секції запропонували поширити досвід роботи молодого викладача Артемчук О.Ф. та надрукувати розробку уроку у Віснику ПТО.

Членами обласної методичної секції розглянуто, обговорено та схвалено досвід роботи 5 педагогічних працівників, які атестуються у 2016 році при управлінні освіти і науки облдержадміністрації. Представлені досвіди рекомендовані для розповсюдження серед педагогічних працівників ПТНЗ області.

Засідання завершилось підведенням підсумків роботи круглого столу та методичної секції за 2015-2016 навчальний рік.

 

Читать полностью
 
02.03.16 р. - обласна олімпіада з "Охорони праці" PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
24.03.16 09:39

02 березня 2016 року на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів предмета «Охорона праці» у формі лабораторії досвіду з теми: «Впровадження та поширення перспективного педагогічного досвіду в навчально-виховний процес».

В рамках роботи секції проведена обласна олімпіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з предмета «Охорона праці», в якої взяли участь 26 учнів з 26 закладів області.

Впродовж двох годин переможці училищних та ліцейських етапів олімпіад розв’язували тестові завдання відкритої форми з вільно конструйованими відповідями, закритої форми із запропонованими відповідями (комп’ютерна програма) та на встановлення відповідності, кросворд.

Журі відзначило високий рівень знань з предмета учнів ДНЗ «Житомирське ВПУ будівництва і дизайну», Житомирського професійного політехнічного ліцею, ДПТНЗ «Житомирське ВПУ сервісу і дизайну», вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету, Любарського професійного і Коростишівського професійного аграрного ліцеїв.

Дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації були нагороджені переможець та призери обласної олімпіади:

І  місце - Харченко Віталій, учень вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету;

ІІ  місце - Кравчук Катерина, учениця ДПТНЗ «Житомирське ВПУ сервісу і дизайну» та Креничко Галина, учениця Любарського професійного ліцею;

ІІІ  місце - Савитський Костянтин, учень ДНЗ «Житомирське ВПУ будівництва і дизайну»; Шостак Іван, учень Житомирського професійного політехнічного ліцею та Трондюк Дмитро, учень Коростишівського професійного аграрного ліцею.

ВІТАЄМО САВИТСЬКОГО КОСТЯНТИНА З ПЕРЕМОГОЮ!

 

Последнее обновление 24.03.16 09:42
Читать полностью
 
23.02.16 - зустріч учнів з провідним інспектором Житомирського міського відділу управління УДСНС/ PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
26.02.16 10:52

23 лютого 2016 року відбулася зустріч учнів з провідним інспектором Житомирського міського відділу управління УДСНС Мальованим Олександром Володимировичем за тематикою "Правила пожежної безпеки в побуті".

Читать полностью
 
« НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 2 из 19
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting