Главная Інформація для учнів
Інформація для учнів
Безпека в інтернеті PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
01.03.16 16:09

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. А хто їм може в цьому допомогти, якщо не батьки?

Інтернет-ризики для дітей

- ''Дорослий'' контент: еротика, азартні ігри, реклама тютюну та алкоголю.

- Незаконний контент: порнографія.

- Он-лайн насильство: заклики до асоціальної поведінки, жорстокості, насильства, суїцидальної поведінки, сексуальної експлуатації тощо.

- Розголошення приватної інформації, яка може бути використана проти дітей та їхніх родин.

- Контент, що може задати фінансових збитків - короткі номери й платні сервіси, що тарифікуються окремо, різного роду лотереї, тощо.

- Інтернет-залежність.

 

Виконання наступних пунктів допоможе захистити вашу дитину під час перебування її в мережі:

1. Виконання трьох основних правил:

a) Приділяйте увагу захисту устаткування та інформації:

• Регулярно обновляйте операційну систему.

• Використовуйте антивірусну програму.

• Застосовуйте брандмауер.

• Створюйте резервні копії важливих файлів.

• Будьте обережні при завантаженні нових файлів.

b) Захистіть себе в он-лайні

• З обережністю розголошуйте особисту інформацію.

• Думайте про те, з ким про що розмовляєте.

• Пам'ятайте, що в Інтернеті не вся інформація надійна та не всі користувачі відверті.

c) Дотримуйтеся правового поля

• Законів потрібно дотримуватися навіть в Інтернеті.

• Дотримуйтеся загальноприйнятих норм спілкування

• При роботі в Інтернеті не забувайте піклуватися про інших так само, як про себе

2. Створіть безпечну зону та контролюйте дотримання дитиною меж цієї зони

Постарайтеся разом з дитиною, знайти корисні, цікаві й безпечні сайти, які вона переважно буде відвідувати надалі. Періодично відвідуйте їх разом. З таких сайтів сформуйте список дозволених сайтів в програмному забезпеченні системи мережної безпеки вашої системи, наприклад - для цього можна застосувати налаштування параметрів оглядача (не забудьте при цьому програмно заборонити доступ до налаштувань з сторони інших користувачів). В цьому випадку якщо дитині необхідно зайти на новий сайт, їй прийдеться попросити вашої допомоги на додавання його адреси в перелік дозволених сайтів, отже ви матимете змогу оцінити безпечність сайту до того, як він стане вільно доступним дитині. Крім того корисно встановити програму – фільтр. За допомогою програм фільтрації можна встановити обмеження веб-сайтів на основі змісту. Це означає, що встановивши й настроївши таку програму, Ви можете заблокувати для дитини доступ до сайтів, які містять матеріали, визначені як небезпечні (порнографія, насильство, суїцид тощо).

Последнее обновление 01.03.16 16:38
 
Права дітей PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
01.03.16 16:08

Последнее обновление 01.03.16 16:39
 
Розклад дзвінків PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:50

Розклад дзвінків

1 урок 9.00 - 9.45.

2 урок 9.50 - 10.35.

3 урок 10.40 - 11.25.

4 урок 11.30 - 12.15.

перерва 20 хв.

5 урок 12.35 - 13.20.

6 урок 13.25 - 14.10.

7 урок 14.15 - 15.00.

8 урок 15.05 - 15.50.

НАВЧАЛЬНИЙ ЧАС  І ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

Навчальний рік в училищі розпочинається 1 вересня, закінчується, як правило 30 червня.

Навчальний час учнів визначається обліковими одиницями часу, передбаченого для виконання навчальних програм.

Обліковими одиницями навчального часу є:

-        академічна година тривалістю 45 хвилин;

-        урок виробничого навчання, тривалість якого не перевищує 6 академічних годин;

-        навчальний день, тривалість якого не перевищує 8 академічних годин;

-        навчальний тиждень, тривалість якого не перевищує 36 академічних годин;

-        навчальний семестр, тривалість якого визначається навчальними планами;

-        навчальний рік, тривалість якого не перевищує 40 навчальних тижнів.

Навчальний (робочий) час учня, в період проходження виробничої та переддипломної  практики, встановлюється залежно від режиму роботи підприємства, на якому учні  проходять практику, згідно з Законодавством України.

Відвідування  занять учнями є обов'язковим.

Тривалість перерв між заняттями (уроками) теоретичного навчання встановлюється з урахуванням потреб в організації активного відпочинку і харчування учнів.

Під час проведення уроку виробничого навчання в майстерні училища, тривалість перерв між академічними годинами встановлюється з  урахуванням потреб в організації активного  відпочинку і харчування учнів, санітарно-гігієнічних вимог.

Тривалість перерв протягом робочого дня під час виробничого навчання і виробничої практики в умовах підприємства, визначається режимом роботи підприємства, згідно з законодавством України.

Для учнів училища встановлюються канікули два рази на рік: в зимовий період – тривалість два тижня, та в літній період – тривалість вісім тижнів.

При організації навчально-виробничого процесу учні училища комплектуються у навчальні групи теоретичної підготовки чисельністю 25-30 чоловік.

Виробниче навчання за професіями, яке пов'язане з обслуговуванням складного обладнання, верстатів, виконанням складних робіт, проводиться в групах по 12-15 учнів.

З метою підвищення якості знань учнів, учнівським самоврядуванням встановлюється щоденний контроль за відвідуванням занять учнями.

ВИМОГИ ДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

Учні училища мають право: користуватися кабінетами та лабораторіями, навчально-виробничими майстернями, бібліотекою, гуртожитком, спортивними спорудженнями, інвентарем та обладнанням, яке знаходиться в розпорядженні училища.

Приймати участь в громадському житті училища та в діяльності органів учнівського самоуправління.

Через громадські організації приймати участь в рішенні питань, пов’язаних з вдосконаленням навчально-виховної роботи, зміцненням трудової навчальної дисципліни, підвищенням рівня знань, розвитку вмінь, навичок, поліпшення житлово-побутових  умов учнів.

Учні зобов’язані:  систематично глибоко оволодівати знаннями та практичними навичками, професійною майстерністю, працювати над розвитком своїх здібностей, вмінням використовувати теоретичні знання на практиці.

Приймати активну участь у громадсько-корисній праці, самоврядуванні, виконувати правила внутрішнього розпорядку училища, бути організованими, ввічливими, дисциплінованими.

Берегти матеріально-технічну базу училища, раціонально використовувати устаткування, інструмент, сировину, електроенергію та матеріали в процесі виробничого навчання та виробничої практики.

Берегти природу та охороняти її багатства, поважати та виконувати Закони України, виконувати Правила поведінки в громадських місцях, у навчальному закладі та на виробництві.

Виховувати в собі чесність,  гідність, правдивість, доброту і принциповість, формувати свій характер, бути вимогливим до себе і до товаришів, бути вірним у дружбі, допомагати батькам, викладачам, майстрам в/н,  турбуватись про молодших себе.

Вимогливо відноситись до критичних зауважень товаришів, майстрів в/н та викладачів, керівництва училища, навчатись признавати та виправляти свої помилки, утримувати себе і товаришів від вчинків, які протирічать чинному законодавству.

Вести здоровий спосіб життя, систематично займатись фізичною культурою, технічною творчістю, розумно використовувати свій вільний час.

Не вживати спиртних напоїв, наркотиків.

ЗАОХОЧЕННЯ ТА ВИДИ ДИСЦИПЛІНАРНОГО  ПОКАРАННЯ  УЧНІВ

За успіхи у навчанні, праці, сумлінне виконання трудової дисципліни, активну участь у громадському житті училища, до учнів застосовуються слідуючи заходи заохочення :

-        оголошення подяки;

-        нагородження грамотою;

-        лист – подяка батькам;

-        нагородження цінним подарунком.

За порушення трудової  та навчальної дисципліни,  Правил внутрішнього розпорядку до учнів можуть бути застосовані слідуючи заходи покарання :

-        попередження;

-        догана;

-        відрахування з  училища.

Рішення про виключення з училища приймається педагогічною радою училища з урахуванням пропозицій учнівського самоврядування та обласним управлінням освіти і науки.

Збитки нанесені училищу у вигляді пошкодження майна відшкодовуються учнями, чи їх батьками, опікунами, у встановленому законодавством порядку.

ШАНОВНІ УЧНІ!

ДОБРОСОВІСНЕ ВИКОНАННЯ ПРАВИЛ ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ СПРИЯТИМЕ

ПІДТРИМАННЮ ЗРАЗКОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ В УЧИЛИЩІ.

Последнее обновление 18.05.15 13:24
 


Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting