Главная Про училище
Про училище
про центр PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
26.01.18 11:45

1

 
Загальні відомості про училище PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:22

"Usus magister est optimus".
"Практика - найкращий учитель"
Цицерон

 

Вітаємо Вас на офіційній сторінці Філії Центру професійно-технічної освіти м.Житомира

 

Філія Центру ПТОм.Житомира  по праву визнане одним з кращих професійно-технічних навчальних закладів не тільки в місті Житомирі і Житомирській області, але і на всеукраїнському рівні. Про рівень підготовки випускників  училища свідчить той факт, що учні  систематично стають призерами та посідають призові місця на конкурсах фахової майстерності. Спеціалісти та журі, які проводять конкурси, відмічають високий рівень професійної підготовки учнів із застосуванням новітніх матеріалів та прогресивних технологій.

 

Наше училище не випадково носить звання одного з кращих в Україні. Це стало можливим з багатьох причин:Матеріально-технічна база училища постійно розширюється та поновлюється. Навчальні майстерні та класи теоретичного навчання оздоблені за новітніми технологіями.

Для навчання використовується сучасне обладнання. Викладання предметів у навчальних аудиторіях ведеться із широким застосуванням мультимедійних та комп'ютерних технологій. Також в училищі діють два  комп'ютерних класи із підключенням до мережі Інтернет.

Педагогічний колектив училища творчий та згуртований. Близько половини педагогічного складу училища – це молоді і перспективні викладачі та майстри виробничого навчання, які переймають досвід старших педагогів та накопичують власний.

Налагоджені добрі відносини зі спонсорами. Училище успішно співпрацює з всесвітньо відомою компанією Хенкель Баутехнік (Україна), та, зокрема, з її підрозділом Ceresit, що займається розробкою та впровадженням новітніх будівельних матеріалів та технологій. З 2005 року на базі училища діє Навчально-практичний будівельний Центр (НПБЦ), в якому  учні проходять курс навчання  за новітніми технологіями та із застосуванням новітніх матеріалів з отриманням сертифікату. Це  збільшує їх шанси на працевлаштування та гідну роботу.

 

Гарантія працевлаштування. Ми готуємо робітників-будівельників на замовлення підприємств і тому всі випускники забезпечені першим робочим місцем.  

Можливість продовження навчання. Здібні, цілеспрямовані випускники училища продовжують навчання в Будівельному коледжі міста Житомира. Після закінчення технікуму наші випускники повертаються в училище майстрами виробничого навчання (і таких в училищі майже 50%). Саме це вирішило проблему плинності педагогічних кадрів. Протягом останніх років педколектив училища стабільний.

 

Dim lights Download Embed Embed this video on your site

Отже, якщо ви вирішили здобути якісну професійну освіту та стати справжнім спеціалістом – не зволікайте!

Ми чекаємо на вас!


Последнее обновление 22.11.17 14:00
 
Історична довідка PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:40

"Живи так, як ніби ти помреш завтра.
Вчися так, як ніби ти будеш жити вічно."
Махатма Ганді

 

У травні 1956 року на базі розформованої будівельної школи ФЗН м. Коростеня була створена "Будівельна школа №4 м.Житомира". Вона отримала приміщення колишньої школи №18 по вулиці Ноберіжній р. Тетерева, 55. У школі в 6 групах навчалися 150 учнів - майбутніх мулярів, малярів, штукатурів, теслярів, арматурщиків, бетонників

У 1957 році будівельна школа №4 перейменована у будівельне училище №4, а з січня 1960 року у будівельне училище №2. З того часу училище знаходиться у приміщені колишнього чоловічого початкового ремісничого училища для бідних верст населення.по вулиці Якіра, 5, яке побудовано у 1896 році.

 

З серпня 1961 року це училище отримало новий номер "1", під яким діяло досить довгий час. 

За ці роки в училищі створена міцна матеріальн-технічна база, яка разом з досвідченими викладачами і майстрами виробничого навчання, на чолі з директором училища, відмінником профтехосвіти Казахської РСР і Української РСР, заслуженим працівником освіти України, Муравицьким Анатолієм Олександровичем, сприяє підготовці кваліфікованих робітників - будівельників.

1992 - 1994 -побудовані майстерні училища. 

З 1996 року училище перейшло на підготовку кваліфікованих робітників на базі базової загальної середньої освіти без отримання повної загальної середньої освіти. Термін навчання в училищі становить 2 роки. Форма навчання: денна. Розпочато підготовку з професій: Муляр, столяр будівельний; Маляр, штукатур; Столяр будівельний.

1997 - побудований спортивний зал. 

1998 - побудований актовий зал. 

1999 - 2002 - проведена реконструкція підсобних та санітарно-технічних приміщень, реконструкція мереж. 

2002-2004 - реконструкція навчальних кабінетів. 

З 2004 року (відповідно до отриманої ліцензії серія АА № 902393) в училищі здійснюється первинна професійна підготовка, курсове професійно - технічне навчання та підвищення кваліфікації за професіями: 

- муляр, тесляр, столяр будівельний;
- маляр, штукатур, лицювальник-плиточник; 
- столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів; 
- муляр; 
- столяр будівельний; 
- маляр, штукатур; 
- лицювальник-плиточник. 

З 2004 року розпочалася співпраця училища та німецької компанії "Хенкель Баутехнік (Украіна)". 

У 2005 році за сприянням компанії "Хенкель Баутехнік (Украіна)" на базі училища відкрито  Житомирський обласний навчально-практичний будівельний центр, в якому проводяться:

- семінари-практикуми для учнів;

- стажування педпрацівників ПТНЗ області;

- курсове навчання для незайнятого населення, робітників будівельних підприємств. 

З 2005 року в училищі реалізується "Проект розбудови училища та створення навчального закладу нового типу". Проведена реконструкція та оздоблення за новітніми будівельними технологіями :

- прилеглої теріторії до навчального закладу;

- методичного кабінету;

- п'яти адміністративних кабінетів;

- ідальню;

- фасад навчальних корпусів.

- фойє навчального корпусу;

- гуртожиток для учнів.

Відповідно до наказу МОНУ від 07.05.2010 року №384"Про зміну типу та перейменування професійно-технічного училища №1 м. Житомира у державний навчальний заклад "Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну", наказу обласного управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 01.06.2010 р. № 169 "Про зміну типу та перейменування ПТУ №1 м. Житомира" училище було реорганізованим у державний навчальний заклад "Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну".

У зв'язку з реорганізацією, ДНЗ "Житомирське ВПУБД" було приєднано до Центру професійно-технічної освіти м.Житомира. З 1 листопада 2017р. на базі  училища створено Філію Центру ПТО м. Житомира.

Последнее обновление 22.11.17 14:39
 
Матеріально-технічна база PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:40

"Той, хто діє в реальному, але живе ідеальним,
досягне найвищого. "
Берні

За роки роботи в училищі створена міцна матеріально-технічна база, яка разом з досвідченими викладачами і майстрами виробничого навчання сприяє підготовці висококваліфікованих робітників- будівельників.


Під керівництвом почесного директора Муравицького Анатолія Олександровича - відмінника профтехосвіти Казахської РСР і Української РСР, заслуженого працівника освіти України, до 2014 року виключно силами працівників училища та учнів, за власні  кошти в училищі побудовано більше 2000м2 навчально - виробничих приміщень, у тому числі п'ять виробничих майстерень з побутовими приміщеннями, спортивний зал, актовий зал, чотири гаражі, шість складських приміщень, книгосховище, бібліотеку, методичний центр училища, адміністративні кабінети, їдальню. Повністю оновлено теплові, водяні, каналізаційні та електромережі. Декоративною огорожею та скверами оздоблено територію училища. В училищі створено і налагоджено функціонування Навчально-практичного будівельного центру.

Директор Муравицький Олександр Анатолійович - Лауреат Державної премії України в галузі освіти 2013 року в номінації «Професійно-технічна освіта», продовжує роботу щодо модернізації матеріально - технічної бази училища.

На території училища знаходяться:


НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС №1

 

В НАВЧАЛЬНОМУ КОРПУСІ №1 ОСНАЩЕНО:

Фойє навчального корпуса №1;

 

НАВЧАЛЬНІ КАБІНЕТИ:


технології,  матеріалознавства


 

технології, іформаційних технологій


 

охорони праці

 


 

основ галузевої економіки та основ правових знань

 

будівельного креслення


 

українського ділового мовлення


 

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ


 

 

АДМІНІСТРАТИВНІ КАБІНЕТИ:

директора

 

приймальна

 

заступників директора

 

практичного психолога, соціального педагога


 

педагогічний кабінет

 

КАФЕ-ЇДАЛЬНЯ


 

НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС №2

 

В навчальному корпусі №2 оснащено:

Фоє навчального корпусу №2


 

клас теоретичного навчання


 

клас практичного навчання

 

кабінет керівника центру


 

БІБЛІОТЕКА  УЧИЛИЩА

 

АКТОВА ЗАЛА


 

СПОРТИВНА ЗАЛАВИРОБНИЧІ МАЙСТЕРНІ УЧИЛИЩА

столярнамеханічнакамяних робіт


 

штукатурнамонтажника гіпсокартонних конструкцій


 

Последнее обновление 17.07.15 13:30
 
Нормативні документи PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:41

Робота педагогічного колективу Державного навчального закладу "Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну" спрямована на реалізацію законів України "Про освіту", "Про професійно-технічну освіту" та "Концепції державної програми розвитку освіти на 2006-2010 роки"

Закон України про професійно-технічну освіту

 

Последнее обновление 07.09.12 14:09
 
« НачалоПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 2
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting