Главная Про училище Загальні відомості
Загальні відомості про училище PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:22

"Usus magister est optimus".
"Практика - найкращий учитель"
Цицерон

 

Вітаємо Вас на офіційній сторінці Філії Центру професійно-технічної освіти м.Житомира

 

Філія Центру ПТОм.Житомира  по праву визнане одним з кращих професійно-технічних навчальних закладів не тільки в місті Житомирі і Житомирській області, але і на всеукраїнському рівні. Про рівень підготовки випускників  училища свідчить той факт, що учні  систематично стають призерами та посідають призові місця на конкурсах фахової майстерності. Спеціалісти та журі, які проводять конкурси, відмічають високий рівень професійної підготовки учнів із застосуванням новітніх матеріалів та прогресивних технологій.

 

Наше училище не випадково носить звання одного з кращих в Україні. Це стало можливим з багатьох причин:Матеріально-технічна база училища постійно розширюється та поновлюється. Навчальні майстерні та класи теоретичного навчання оздоблені за новітніми технологіями.

Для навчання використовується сучасне обладнання. Викладання предметів у навчальних аудиторіях ведеться із широким застосуванням мультимедійних та комп'ютерних технологій. Також в училищі діють два  комп'ютерних класи із підключенням до мережі Інтернет.

Педагогічний колектив училища творчий та згуртований. Близько половини педагогічного складу училища – це молоді і перспективні викладачі та майстри виробничого навчання, які переймають досвід старших педагогів та накопичують власний.

Налагоджені добрі відносини зі спонсорами. Училище успішно співпрацює з всесвітньо відомою компанією Хенкель Баутехнік (Україна), та, зокрема, з її підрозділом Ceresit, що займається розробкою та впровадженням новітніх будівельних матеріалів та технологій. З 2005 року на базі училища діє Навчально-практичний будівельний Центр (НПБЦ), в якому  учні проходять курс навчання  за новітніми технологіями та із застосуванням новітніх матеріалів з отриманням сертифікату. Це  збільшує їх шанси на працевлаштування та гідну роботу.

 

Гарантія працевлаштування. Ми готуємо робітників-будівельників на замовлення підприємств і тому всі випускники забезпечені першим робочим місцем.  

Можливість продовження навчання. Здібні, цілеспрямовані випускники училища продовжують навчання в Будівельному коледжі міста Житомира. Після закінчення технікуму наші випускники повертаються в училище майстрами виробничого навчання (і таких в училищі майже 50%). Саме це вирішило проблему плинності педагогічних кадрів. Протягом останніх років педколектив училища стабільний.

 

Dim lights Download Embed Embed this video on your site

Отже, якщо ви вирішили здобути якісну професійну освіту та стати справжнім спеціалістом – не зволікайте!

Ми чекаємо на вас!


Последнее обновление 22.11.17 14:00
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting