Авторські розробки PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
23.10.10 17:52

«Не в кількості знань полягає освіта,
а в повному розумінні і майстерному застосуванні
всього того, що знаєш.»
Г. ГегельНавчально-практичний будівельний центр дає найпривабливішу перспективу для училища – впровадження в навчальний процес інноваційних будівельних технологій.

Для цього Муравицьким Олександром Анатолійовичем, керівником навчально-практичного будівельного центра, було розроблено відповідне методичне забезпечення - розроблені навчальні плани та програми для курсового навчання за темами:
• «Декоративне опорядження поверхонь матеріалами Ceresit »;
• «Плиткове облицювання матеріалами Ceresit»;
• «Утеплення фасадів матеріалами Ceresit»;
Та робочі навчальні плани підготовки кваліфікованих робітників з професій: маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, муляр за рахунок предметів, які вільно обираються введено предмет «Новітні технології сучасного будівництва».

 


Навчальні плани та програми теоретично-практичного навчання для проведення курсового навчання слухачів центру зайнятості, семінарів-практикумів для учнів училища, стажування педагогічних працівників ПТНЗ, можуть використовуватись як:

 • Регіональний компонент змісту професійного навчання;
 • Додатковий навчальний модуль з виділенням його у спеціальний розділ навчальної програми;
 • Факультатив, семінар-практикум;
 • Як самостійний курс для:
  - вузькопрофільної підготовки учнів, майстрів виробничого навчання;
  - перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників будівельних підприємств;
  - навчання незайнятого населення;
  - вузькопрофільної підготовки фізичних та юридичних осіб;
  - навчання персоналу дилерської мережі компанії Хенкель Баутехнік (Україна).


Навчальні плани і програми увійшли до методичного посібника "Організація ефективної діяльності регіонального навчально - практичного будівельного центру від компанії Хенкель Баутехнік (Україна)", підготовленого авторським колективом Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

Рецензентами методичного посібника є: Карапузов Є.К. - заступник генерального директора компанії Хенкель Баутехнік (Україна) та Іваній Н.І. - головний спеціаліст, координатор освітніх проектів компанії Хенкель Баутехнік (Україна).

 

Навчальні плани і програми пройшли апробацію в Житомирському регіональному навчально-практичному будівельному центрі на базі училища і можуть використовуватися в закладах професійно-технічної освіти різної форми власності, вищих навчальних закладах, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників будівельного напрямку.

Последнее обновление 02.10.12 15:12
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting