Стажування та навчання PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
23.10.10 17:48

"Неправильне знання гірше, ніж незнання."
А. Дістервег

 

 

Згідно наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 16.06.2006 року № 229 та від 04.01.2007 року №3 " Про організацію стажування педагогічних працівників ПТНЗ" проводиться стажування педпрацівників ПТНЗ області з професій : муляр, штукатур, лицювальник - плиточник.

Протягом 2006 -2007 років пройшли стажування педпрацівники ПТНЗ області за темами:


  • Декоративне опорядження поверхонь стін матеріалами Ceresit "
  • Плиткове облицювання матеріалами Ceresit "
  • Система скріпленої зовнішньої теплоізоляції будівель і споруд матеріалами Ceresit"

Курсове навчання в НПБЦ проходять і учні нашого училища відповідних професій. Після завершення навчання кожний учень самостійно виконує усі види робіт, передбачені технологічними умовами й нормами, встановленими компанією Хенкель Баутехнік (Україна). 

Випускнику видається сертифікат про закінчення курсу тренінгу та сертифікат про навчання із застосуванням матеріалів Ceresit за технологіями від компанії Хенкель Баутехнік (Україна).

У період виробничої практики учні училища запрошуються для виконання робіт по оздобленню закладів освіти та інші приміщення міста. Силами наших учнів реконструйовано актовий зал школи-інтернату для інвалідів, фітнес-клуб "Апельсин" та інші об'єкти . Роботи виконуються сучасними оздоблювальними матеріалами за новітніми технологіям.

Последнее обновление 15.06.12 11:43
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting