Главная Наші досягнення Конкурси фахової майстерності серед майстрів
Конкурси фахової майстерності серед майстрів PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:48

"Неосвічений той, хто ніколи не наважується зізнатися в тому,
що він чогось не може або не знає. "
Офміллер

В 2007 році в училищі пройшов І етап обласного конкурсу "Майстер виробничого навчання року". Переможець цього конкурсу молодий майстер Лаврук А.В. вийшла у фінал . ІІ етап конкурсу відбудеться 25 грудня в приміщенні ЦПТО.

 

Травень 2008 року. На Всеукраїнському конкурсі серед інструкторів регіональних навчально-практичних будівельних центрів, який проводила компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», керівник НПБЦ при ПТУ №1 м. Житомира Муравицький Олександр Анатолійович, зайняв І місце.

На обласному етапі конкурсу «Педагог професійного навчання» Скурковська Ірина Володимирівна стала лауреатом та переможцем в номінації «Моє покликання - педагог». Нагороджена дипломом. Грудень 2008 року.

 

На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «лицювальник-плиточник» майстер в/н ПТУ №1 м. Житомира Супрунчук О.В. зайняв ІY місце. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 02.06.09 № 177.

 

З 11 по 15 листопада 2013 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи ПТО з професії "Лицювальник-плиточник". Переможцем конкурсу є майстер виробничого навчання училища, Капустинський Олександр Миколайович, якого нагороджено дипломом за V місце. У Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності приймало участь 27 конкурсантів.

 

З 12 по 16 травня 2014 року у м. Черкаси у конкурсі профмайстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник» від компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)" «Сходинки до майстерності» Капустинський Олександр Миколайович посів ІІ місце.

Последнее обновление 19.05.15 14:05
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting