Главная Наші досягнення Конкурси фахової майстерності серед учнів
Конкурси фахової майстерності серед учнів PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:48

"Хто в учнях не бував, той вчителем не буде."
Боецій

В обласному конкурсі фахової майстерності з професії столяр будівельний в 2007 році приймав участь учень групи №9 Яремчук Олександр і посів ІІІ місце.

На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «лицювальник-плиточник» учень ПТУ №1 м. Житомира Капустинський Олександр зайняв І місце. травень 2008 р.

На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «лицювальник-плиточник» учень ПТУ №1 м. Житомира Капустинський Олександр зайняв ІІІ місце. Червень 2008 р.

 

На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр» учень ПТУ №1 м. Житомира Семчук Анатолій зайняв І місце. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 22.04.09 № 141.

Семчук Анатолій – учень ПТУ №1 м. Житомира нагороджений дипломом за активну участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр». Травень 2009 р.

В обласному етапі конкурсу фахової майстерності з професії "Лицювальник-плиточник" учні нашого училища Любименко Дмитро та Чайківський Вадим зайняли відповідно Перше та Друге місця. Вітаємо переможців та бажаємо Дмитру, який буде відстоювати честь Училища на всеукраїнському конкурсі, натхнення та успіхів у роботі! Тут Ви можете переглянути відеоматеріал, який буде презентувати на конкурсі нашого учасника:

Dim lights Download Embed Embed this video on your site

 

23 березня 2011 року на базі ДНЗ “Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну” відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ІІ курсу з професії “штукатур”. Переможцем конкурсу став Артьомов Павло. В ході конкурсу учасниками виконувалися тестові та практичні завдання з професії “штукатур”. Переможці конкурсу нагороджені дипломами: За І місце - Артьомов Павло, учень групи № 9. За ІІ місце - Яницький Іван, учень групи № 12. За ІІІ місце - Нестерчук Ярослав, учень групи № 12. Учасники, які посіли І та ІІ місце будуть приймати участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Житомирської області з професії “штукатур”.

 

 

10 травня 2011 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Житомирській області відповідно до наказу Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації на базі ДНЗ “Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну” відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Житомирської області з професії “штукатур”. ІІІ місце зайняв Артьомов Павло Володимирович (ДНЗ “Житомирське ВПУБД”). У конкурсі брали участь представники 8 професійно-технічних навчальних закладів області. Програмою конкурсу  було передбачено виконання завдань теоретичного та практичних  турів. У ході практичного туру учасники виконували улаштування поверхні стін площею 2 м. кв. матеріалами фірми Ceresit марки СТ – 35 (короїд).  Під час оцінювання практичної частини конкурсу бралося до уваги дотримання послідовності приготування штукатурної суміші, дозування компонентів, послідовність виконання операцій з нанесення та формування штукатурного шару, формування фактури (кругові рухи) та економне використання матеріалів. В ході конкурсу учасниками виконувалися тестові завдання та практичні завдання з професії “штукатур”. Переможці конкурсу нагороджені дипломами: За І місце Загладько Костянтин Олександрович (ВПУНТ). За ІІ місце Каліновський Вадим Юрійович (БПЛ). За ІІІ місце Артьомов Павло Володимирович (ДНЗ “Житомирське ВПУБД”).

 

 

04 квітня 2012 року відбувся ІІ етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Муравицький Павло нагороджений дипломом за І місце. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 10.04.12 № 117.
Муравицький Павло за участь у Всеукраїнському конкурсі був нагороджений дипломом та заохочувальним призом. Наказ Міністерства освіти і науки  від 18.05.12 № 598.

 

06  травня 2014 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії  «Маляр». Члени журі відзначили традиційно  високий рівень професійної майстерності учнів ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну». Призером ІІ етапу конкурсу став  Крапівін Юрій.

 

 

 

 

Последнее обновление 19.05.15 14:05
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting