Главная Наші досягнення Олімпіади з предметів
Олімпіади з предметів PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:47

"Я переконав себе,
що слід більше довіряти тим, хто вчить,
а не тим, хто наказує. "
Аврелій Августин

В 2007 році учні училища приймали участь в обласних олімпіадах з предметів : охорона праці та креслення. Учень групи №1 Курта Юрій посів ІІІ місце на олімпіаді з предметів охорона праці та креслення і нагороджений дипломами.

 

На обласній олімпіаді з предмета «Електротехніка» учень ПТУ №1 Радзіховський Олег зайняв ІІІ місце серед учнів ПТНЗ. Березень 2008 року.

На обласній олімпіаді з предмета «Охорона праці» учень ПТУ №1 Бахмутов Олег зайняв ІІІ місце серед учнів ПТНЗ. Квітень 2008 року.

 

На обласній олімпіаді з предмета «Охорона праці» учень ПТУ №1 Бергелевич Дмитро зайняв ІІІ місце серед учнів ПТНЗ. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 08.04.09 № 130.

 

25 лютого 2010 р. в училищі проведено І етап обласної олімпіади з предмета «Креслення». Переможцем став учень групи №10 (професія маляр, штукатур, лицювальник-плиточник) Міщенко Андрій. 16 березня він буде приймати участь у ІІ етапі олімпіади.

 

16 березня 2010 р. В II етапі обласної олімпіади з предмету "Креслення" серед учнів ПТНЗ області учень ПТУ №1 м. Житомира Міщенко Андрій зайняв І місце.

 

24 лютого 2011 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Житомирській області відповідно до наказу Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації № 300 від 3 грудня 2010 р. на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне  училище будівництва і дизайну» проведено ІІ (обласний) етап олімпіади з предмета «Інформаційні технології» серед учнів ПТНЗ області. ІІІ місце зайняв Муравицький Павло (ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну»).

 

14 березня  2013 року на базі вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету відбувся II етап (обласний) олімпіади з предмета "Інформаційні технології" серед учнів ПТНЗ області. Учень училища Суйковський Кирило нагороджений дипломом за І місце в олімпіаді.


 

 

26 березня 2015 року на базі Житомирського державного технологічного університету (ЖДТУ) проведено ІІ етап  олімпіади з предмета «Інформаційні технології» серед учнів ПТНЗ області. Призером олімпіади став учень Савитський Костянтин, якого нагороджено дипломом за ІІІ місце.

 

 

Последнее обновление 19.05.15 15:06
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting