Главная Наші досягнення Загальноучилищні заходи
Загальноучилищні заходи PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
22.10.10 12:46

"Гідна людина завжди намагається бути неупередженою,
не надавати цінності речам, які важко здобути, і не слухати безплідного вчення. "
Лао-Цзи

21-22 березня 2007 року на Житомирщині проходила естафета інноваційних проектів, організована Міністерством освіти і науки України. Мета естафети - Піднести на вищий щабель систему професійно - технічної освіти , обмінятися передовим досвідом, повчитись один у одного. Пленарне засідання та виставка інноваційних проектів ПТНХ області проводилось у Житомирському вищому професійному училищі будівництва і дизайну. На її відкритті виступили заступник голови облдержадміністрації Ігор Орлов та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Пастовенський.

 

28 серпня 2007 року проходила Всеукраїнська виставка інноваційних проектів в м. Києві. На цій виставці Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну представило інноваційний проект "Впровадження новітніх будівельних технологій у навчально - виробничий процес" та вироби з чорного, червоного та сандалового дерева, виготовлені гуртком технічної творчості.

 

24 серпня 2007 року проходила виставка - презентація ПТНЗ област . Училище представило вироби гуртка технічної творчості, інноваційні проекти: "Впровадження новітніх будівельних технологій у навчально - виробничий процес" , "Світ кераміки ", "Будуємо по новому!" та інші матеріали.

 

На Всеукраїнському конкурсі на кращий Інтернет-сайт професійно-технічних навчальних закладів колектив Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну зайняв    ІІ місце. Лютий 2008 року.

 

Лещенко Валентина Андрійовна – бібліотекар Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Бібліотекар професійно-технічного навчального закладу 2008 року».

 

На обласному огляді-конкурсу на «Кращий кабінет (майстерня, лабораторія ПТНЗ)» навчальний комплекс Житомирського НПБЦ (зав. комплексом Муравицький Олександр Анатолійович) визнаний кращим за напрямком діяльності: «Упровадження інноваційних виробничих технологій в навчально-виробничий процес». Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 05.11.08 № 296.

 

На обласному етапі огляду-конкурсу психологічних кабінетів закладів професійно-технічної освіти дипломом ІІІ ступеня нагороджений психологічний кабінет Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну (завідувач кабінетом Пампура Людмила Василівна). Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 23.02.09 № 46.

 

Нагороджені дипломами управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації учні Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну Семчук Анатолій та Капустинський Олександр за активну участь в реалізації обласного проекту «Обдарована молодь профтехосвіти». Травень 2009 року.

 

На обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу ПТНЗ на кращу організацію роботи з охорони праці колектив Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну нагороджений дипломом та наданий статус «Кращий за напрямком діяльності»: «Застосування різноманітних форм виховної роботи з питань пропаганди здорового способу життя та збереження здоров’я учнів». Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 22.05.09 № 171.

 

19 січня 2009 року відповідно наказу УОН ОДА від 19.01.09 №9, за результатами діяльності у 2008 році, рейтинг ПТУ №1 м. Житомира серед ПТНЗ області становить 4 місце!

 

23 лютого 2009 року згідно з наказом №46 від 23.02.09, психологічний кабінет ПТУ №1 зайняв ІІІ місце на обласному етапі огляду-конкурсу психологічних кабінетів закладів системи професійно-технічної освіти!

 

16 квітня 2009 року училище відвідала Кречко Л.В. - заступник директора департаменту ПТО по визначенню відповідності навчальної бази навчально-практичного будівельного центру ПТУ №1 м.Житомира щодо проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПТНЗ України, а 17 квітня Училище приймало делегацію у складі:

  • Десятов Т.М. - директор департаменту ПТО
  • Ничкало Н.Г. - головний редактор науково-методичного журналу "Професійно-технічна освіта", доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України, академік-секретар Відділення педагогіки і психології ПТО Академії педагогічних наук України
  • Олійник В.В. - ректор Академії педагогічних наук України, професор, доктор педагогічних наук,
  • Ситник О.П. - директор донецького інституту післядипломної освіти ІПП
  • Якухно І.І. - ректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 

З травня по червень 2009 року відбувся Перший випуск слухачів Всеукраїнських курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ будівельної галузі, другий випуск пройшли 20 чол. Третій випуск пройшли 21 чол.

 

На обласному конкурсі-захисті на кращу інноваційну модель управління професійно-технічним навчальним закладом колектив Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну нагороджений дипломом переможця. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 22.01.2010 р. № 177.

 

ПТУ №1 м.Житомира давно і успішно приймає участь у багатьох освітніх проектах. 2 березня 2010 року Компанія Хенкель Баутехнік (Україна) підвела підсумки освітнього проекту "Хенкель Академія" у ПТУ №1 м.Житомира

 

В рамках місячника по підготовці до осінньо-зимового періоду, енергобезпеки та профілактики травматизму, 12 листопада 2010 року проведений позаурочний захід з предмету "Охорона праці". Тема заходу: "Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти". Мета заходу: "Закріпити знання учнів отримані на попередніх уроках, сформувати та розвинути уміння і навички дій у екстремальних ситуаціях, попередити побутовий та виробничий травматизм".

 

З 16 по 27 травня 2011 року на базі ДНЗ “Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну” було проведено курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання будівельної галузі ПТНЗ України. 28 майстрів виробничого навчання Закарпатської, Полтавської, Чернігівської, Волинської, Київської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької областей отримали cвідоцтва про присвоєння або підтвердження кваліфікаційного рівня з робітничих професій маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, муляр.

 

06 червня 2011 року - за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України училище нагороджене дипломом міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну – сучасний заклад професійної освіти України, діяльність якого спрямована на підготовку кваліфікованих робітничих кадрів. Навчальний заклад заснований у 1956 році. За час існування училища, для будівельної галузі держави підготовлено більше тридцяти тисяч кваліфікованих робітників. Училище є учасником проекту "Флагман освіти України". Впродовж 25 років директором ДНЗ «Житомирське ВПУБД» є «Заслужений працівник освіти України», викладач-методист Муравицький Анатолій Олександрович – генератор нових ідей, активний учасник всеукраїнських заходів, заступник Голови Громадської ради при Міністерстві освіти і науки з питань професійно-технічної освіти, ініціатор міжнародних зв’язків навчального закладу. Під його керівництвом педагогічний колектив з року в рік досягає нових успіхів у справі розбудови училища, та створення навчального закладу нового типу.

 

22 лютого 2012 року був відзнятий репортаж та була надрукована стаття житомирської телерадіокомпанії про співпрацю нашого училища з компанією Хенкель Баутехнік (Україна). Питання залучення інвесторів та впровадження нових технологій у навчальний процес розглядалося під час чергового семінару у профтехосвіті. Успішною є давня співпраця колективу Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну з німецькою компанією «Хенкель». Це дозволяє забезпечити навчальний процес новими матеріалами і технологіями та допомагає підготувати високопрофесійних будівельників, яких нині бракує на ринку праці.

 

10 травня 2012 року були підведені підсумки училищного огляду-конкурсу "Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України". Творчий колектив училища (Гурчина О.Ф., Лозовик О.М., Охрімчук Ю.В., Романюк Г.В., Ткачук В.П.) нагороджено дипломом за ІІ місце за роботу "Енциклопедія робітничих професій". Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 17.08.2012 р. № 201.

 

10 - 21 травня 2012 року на базі ДНЗ "Житомирське ВПУБД" при НПБЦ пройшли курсове навчання 25 педагогічних працівників ПТНЗ України (Житомирська, Чернігівська, Закарпатська, Хмельницька, Сумська, Волинська, Полтавська область). Проводилося теоретична та професійно-практична підготовка педпрацівників з професій: муляр, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажникгіпсокартонних конструкцій, монтажник систем утеплення будівель.

 

 

З 17 по 21 вересня 2012 року на базі училища та Навчально-практичного будівельного центру для педагогічних працівників ПТНЗ України проводився тренінг "Майстер-курс Ceresit. Улаштування теплоізоляції фасадів будівель".

 

20 вересня 2012 року на території училища проведено презентацію групи матеріалів Ceresit Visage. Проведено практичний блок учасниками "Технологія утеплення фасадів матеріалами Ceresit. Декоративно-захисні покриття"  на фасаді корпуса №3 по вул. Старовільська, 9а.

 

21 вересня 2012 року підведено підсумки семінару. За успішне завершення тренінгу відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам. Також нагороджено дипломами педагогічних працівників за високий професійний рівень проведення майстер-курсу Ceresit в якості тренера. У тренінгу приймали Участь педагогічні працівники ПТНЗ України.

 

08 листопада  2012 року у Житомирському професійному ліцеї харчових технологій відбувся фестиваль родинної творчості "Мій оберіг, моя родина", в якому приймала участь родина Гладиш.


 

18 грудня 2012 року Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості  на базі училища  відбувся обласний мистецький конкурс «Поліський сувенір». В рамках конкурсу, закладами професійно-технічної освіти області, були представлені виставки робіт з бісероплетіння та різноманітної техніки виготовлення Ляльок-мотанок.

 

На І (обласному) етапі Всеукраїнському конкурсі веб-сайт професійно-технічних навчальних закладів колектив Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну зайняв ІІ місце. Липень 2012 року. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 31.07.2012 р. № 196.

 

З 11 по 22 березня  2013 року на базі училища та НПБЦ пройшли курсове навчання 25 педагогічних працівників ПТНЗ України, які отримали свідоцтва про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій: муляр, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій, монтажник систем утеплення будівель та сертифікати про успішне закінчення тренінгів з використання матеріалів ТМ Сeresit від компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)".


 

На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційний технологій у сфері ПТО у 2013 році колектив училища за творчий проект "Впровадження та реалізація інноваційних технологій у навчально-виховний та виробничий процес" нагороджений дипломом за ІІІ місце. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 03.10.13 № 246.

 

З 17 по 18  жовтня  2013 року у м. Житомирі проходив Всеукраїнський семінар, який був спрямований на вирішення питання зайнятості молоді та розв’язання проблеми безробіття серед молоді. В рамках семінару, 18 жовтня, на базі ДНЗ "Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну" було проведено виїзне засідання. Учасники семінару ознайомились з історією створення навчального закладу, матеріально-технічною та навчальною базою. Під час роботи круглого столу обговорювались питання співпраці профтехосвітян з соціальними партнерами і службою зайнятості та питання соціального захисту і працевлаштування молоді. Виєздний семінар було проведено на високому організаційному рівні зі сторони Департаменту сім’ї молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації і ДНЗ "Житомирське ВПУБД". В семінарі взяли участь: Паламарчук Неля Анатоліївна - голова Федерації профспілок області; Бутенко Сергій Григорович - голова правління Об'єднання організацій роботодавців Житомирської області; Зубрицький Віктор Йосипович - заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості; Бойм Світлана Миколаївна - заступник директора департаменту-начальника управління праці та зайнятості населення департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації; Коваленко Дмитро - керівник компанії «Інфо-імпульс».

 

25 жовтня  2013 року Муравицькому Олександру Анатолійовичу, методисту  регіонального НПБЦ ДНЗ «Житомирське ВПУ будівництва і дизайну», вручено Державну премію України  в галузі освіти 2013 року у номінації «Професійно-технічна освіта» за цикл робіт «Створення інноваційно-зорієнтованої моделі та умов для підготовки фахівців будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів і технологій».

 

З грудня 2012 року по січень 2013 року в обласному конкурсі на кращий мультимедійний матеріал навчального призначення серед педагогічних працівників ПТНЗ у 2013 році викладачі училища перемогли у номінаціях: «Мультимедійні матеріали з предметів загально-професійної підготовки» ІІ місце - мультимедійний матеріал до теми уроку «Державні стандарти на складання та оформлення креслень» з предмета «Будівельне креслення» - викладача Скурковської І.В.; «Мультимедійні матеріали  з предметів  професійно-теоретичної підготовки» ІІ місце - мультимедійний матеріал до теми уроку «Мережні системи та сервіси» з предмета «Інформаційні технології» - викладача Кравчук Г.О. Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 25.01.2013 р. № 18.

 

З травня по липень 2013 року в обласному конкурсі на кращу методичну комісії ПТНЗ, методична комісія училища нагороджена дипломом за ІІ місце у номінації "Методична комісія педпрацівників з  професійної підготовки". Наказ УОН Житомирської облдержадміністрації від 08.07.13 № 211.

 

У лютому 2014 року відповідно наказу УОН ОДА від 19.02.14 №59 "Про підсумки рейтингу ПТНЗ області за 2013 рік", рейтинг училища за напрямком "Навчально-методична діяльність"  серед  ПТНЗ області становить ІІІ місце (методист Гайдай О.Ф.).

З 27 по 28 березня 2014 року на базі училища відбувся шостий семінар в рамках проекту
"Навчальні семінари для ключових партнерів конманію "Хенкель Баутехнік (Україна)"для
роботодавців Житомирської області, бригадирів будівельних бригад та майстрів виробничого
навчання.
В роботі семінару взяли участь 35 чол. з підприємств та 15 працівників училища.
Розпочалася робота семінару з презентації училища директором навчального закладу та реєстрації
учасників.
Далі учасники засідання перейшли до розгляду запланованих семінарів-практикумів: "Системи
гідроізоляції", "Системи декоративного облицювання керамічною плиткою", "Системи влаштування
теплоізоляції", "Системи влаштування підлоги".
Учасники по завершенню семінару отримали сертифікати та цінні подарунки.

 

З 19 по 30 травня 2014 року на базі ДНЗ "Житомирське ВПУБД" при НПБЦ пройшли курсове навчання  25 педагогічних працівників ПТНЗ України (Житомирська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька, Київська область). Протягом двох тижнів, навчання педпрацівників з професій: муляр, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій, монтажник систем утеплення будівель. По завершенню стажування кожен слухач курсів  отримав: свідоцтво про присвоєння (підвищення) кваліфікаційного рівня з робітничих професій та по  чотири сертифіката за успішне закінчення тренінгів від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

 

З 16 по 17 березня 2015 року на базі училища відбувся семінар присвячений новим розробкам  компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)" у матеріалах і технологіях для роботодавців Житомирської області, бригадирів будівельних бригад та майстрів виробничого навчання. В роботі семінару взяли участь 25 чол. з підприємств та 8 працівників училища.

 

29 травня 2015 року профорієнтаційною агітбригадою, за участю гуртків художньої самодіяльності, було проведено профорієнтаційний концерт в парку ім. Гагаріна. Випускники шкіл м. Житомира мали змогу ознайомитися з вимогами вступу до училища.

 

Последнее обновление 30.06.15 16:23
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting