Главная Новини 31.10-02.11.16р. - Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE.
31.10-02.11.16р. - Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
04.11.16 11:01

З 31 жовтня по 02 листопада в м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE який проводився з 11 професійних компетенцій: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, ресторанний сервіс, перукарське мистецтво, дизайн одягу, мехатроніка, мобільна робототехніка, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, монтажні роботи санітарно-технічних систем та устаткування. У конкурсі взяли  участь 150 учасників з 25 регіонів країни.

Відповідно до профільності конкурс з різних робітничих професій відбувався на площадках навчальних закладів, які виступили з пропозицією організувати професійні змагання. Зокрема, Київське вище професійне училище будівництва і архітектури, Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства, Київське регіональне вище професійне училище будівництва, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації, Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, Київський національно-торгівельний університет, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет будівництва і архітектури.

Слід зазначити, що WorldSkills International (WSI) – міжнародна громадська організація, що була створена у 1953 році з метою популяризації робітничих професій, підвищення їх привабливості серед молоді і надання ефективних засобів для досягнення високих стандартів професійної освіти за допомогою проведення конкурсів професійної майстерності.

WSI об’єднує 75 країн-учасниць. Нещодавно у Мінську відбувся ІІ Республіканський конкурс WorldSkills Belarus -2016, який відвідала українська делегація. Під час візиту пройшла зустріч з Сайманом Бартлі – президентом руху WorldSkills International, де обговорювалося питання щодо можливості вступу України до цієї міжнародної організації.

 

В компетенції «Сухе будівництво та штукатурні роботи» приймав участь  Слободенюк Руслан, який отримав диплом учасника конкурсу.

 

В компетенції «Облицювальні роботи» перемогу виборов учень Державного навчального закладу «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну» Жайворон Микола Іванович, який у найближчий час за умовами конкурсу прийме участь в Міжнародному конкурсі в Німеччині.

 

Последнее обновление 12.01.17 13:51
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting