Главная Новини 31.03.16р. - обласна методична секція викладачів суспільних дисциплін
31.03.16р. - обласна методична секція викладачів суспільних дисциплін PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
01.04.16 14:22

31 березня 2016 р. на базі училища у формі методичного діалогу проведено засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін на тему: «Особистісно-розвивальні педагогічні технології у викладанні предметів історія, правознавство та основи правових знань», в якому взяли участь 18 представники з 22 навчальних закладів.

Презентував училище його директор Муравицький Олександр Анатолійович. Окрім цього, присутні були ознайомлені з навчально-матеріальною базою училища, матеріалами соціальних партнерів училища, провідних будівельних компаній України.

Під час засідання були розглянуті та обговорені питання відповідно до плану роботи.

Учасники секції відвідали урок з предмету «Історія України» на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР)» (викладач Артемчук О.Ф.). Учасники обласної методичної секції запропонували поширити досвід роботи молодого викладача Артемчук О.Ф. та надрукувати розробку уроку у Віснику ПТО.

Членами обласної методичної секції розглянуто, обговорено та схвалено досвід роботи 5 педагогічних працівників, які атестуються у 2016 році при управлінні освіти і науки облдержадміністрації. Представлені досвіди рекомендовані для розповсюдження серед педагогічних працівників ПТНЗ області.

Засідання завершилось підведенням підсумків роботи круглого столу та методичної секції за 2015-2016 навчальний рік.

 

 

 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting