Главная Новини 02.03.16 р. - обласна олімпіада з "Охорони праці"
02.03.16 р. - обласна олімпіада з "Охорони праці" PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator2   
24.03.16 09:39

02 березня 2016 року на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів предмета «Охорона праці» у формі лабораторії досвіду з теми: «Впровадження та поширення перспективного педагогічного досвіду в навчально-виховний процес».

В рамках роботи секції проведена обласна олімпіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з предмета «Охорона праці», в якої взяли участь 26 учнів з 26 закладів області.

Впродовж двох годин переможці училищних та ліцейських етапів олімпіад розв’язували тестові завдання відкритої форми з вільно конструйованими відповідями, закритої форми із запропонованими відповідями (комп’ютерна програма) та на встановлення відповідності, кросворд.

Журі відзначило високий рівень знань з предмета учнів ДНЗ «Житомирське ВПУ будівництва і дизайну», Житомирського професійного політехнічного ліцею, ДПТНЗ «Житомирське ВПУ сервісу і дизайну», вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету, Любарського професійного і Коростишівського професійного аграрного ліцеїв.

Дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації були нагороджені переможець та призери обласної олімпіади:

І  місце - Харченко Віталій, учень вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету;

ІІ  місце - Кравчук Катерина, учениця ДПТНЗ «Житомирське ВПУ сервісу і дизайну» та Креничко Галина, учениця Любарського професійного ліцею;

ІІІ  місце - Савитський Костянтин, учень ДНЗ «Житомирське ВПУ будівництва і дизайну»; Шостак Іван, учень Житомирського професійного політехнічного ліцею та Трондюк Дмитро, учень Коростишівського професійного аграрного ліцею.

ВІТАЄМО САВИТСЬКОГО КОСТЯНТИНА З ПЕРЕМОГОЮ!

 

No thumbnails found

 

 

Последнее обновление 24.03.16 09:42
 
Філія Центру професійно-технічної освіти м.Житомира, Powered by Joomla! Designed by SiteGround web hosting